Co zrobić, jeśli chcesz wygrywać z bukmacherem?

Naturalnie wygrywanie z bukmacherem takie łatwe nie jest, z racji tego że ciężko przecież ograć ludzi, którzy zajmują się tym od lat. Co więc musisz zrobić, jeśli chcesz zacząć wygrywać z bukmacherem?

Co zrobić, jeśli chcesz wygrywać z bukmacherem?

Szukaj informacji na temat zakładów

Warto jest skorzystać z pomysłów graczy na forach bukmacherskich, które mogą pomóc nam zweryfikować, czy informacje o technikach zakładów są przydatne. Uważaj jednak, aby nie przeglądać jednego bloga przez cały czas – jeśli masz więcej czasu, warto znaleźć co najmniej trzy najlepsze blogi, z których możesz łatwo nauczyć się zakładów sportowych. Trochę więcej czytania nie zaszkodzi, większa wiedza pomoże Ci wygrać przyszłe typy bukmacherskie. Oczywiście znalezienie dobrego bloga z zakładami sportowymi w Internecie jest jak znalezienie igły w stogu siana. W końcu większość rekomendacji może być nieaktualna, dlatego warto sprawdzić datę premiery danego wpisu, nie wspominając o tym, że informacje najlepiej poszukać na forum bukmacherskim.

Fora online

Na forach bukmacherskich możesz spotkać ludzi, którzy wiedzą dużo o zakładach sportowych i chętnie dzielą się swoimi sugestiami, jest to właściwe miejsce, aby znaleźć przewodnik po zakładach. Pamiętaj, nie słuchaj żadnych sugestii przed sprawdzeniem sugestii, ponieważ może to spowodować błędne zrozumienie lub błąd. Korzystając z forum, należy przestrzegać zasad etykiety sieciowej, które mniej więcej potwierdzają otrzymane informacje. W przeciwnym razie moglibyśmy popełnić błąd – nawet o tym nie wiedząc.

sts oferta darmowych promocji bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Naucz się analityki!

Niezależnie od tego, czy masz już bogatą historię z zakładami online, czy niedawno zacząłeś grać u legalnego bukmachera, to powinieneś wykorzystać nasze wybory jako punkt wyjścia do tworzenia profili gier, abyś mógł łatwo śledzić dochody i utracone typy. Pamiętaj jednak, że dopiero po chwili wygrasz i zdobędziesz pierwsze miejsce (pierwsze 10 zakładów), oczywiście, jeśli dokładnie je przeanalizujesz, Twój depozyt prawie na pewno nie zostanie zwrócony. Spróbuj wyjaśnić swoją złą decyzję, ale możesz też na jej podstawie wyciągnąć wnioski, aby zmniejszyć ryzyko niepowodzenia w przyszłości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wyznacz odpowiedni budżet

Naturalnie gracze, którzy obstawiają u bukmachera tylko okazyjnie niewiele sobie z tego robią, ale z drugiej strony warto jest pamiętać o tym, że jeśli wyznaczysz sobie odpowiedni budżet, to tak naprawdę nie będziesz musiał później martwić się o to, że wydasz za dużo kasy na obstawianie zakładów u bukmachera. Dlatego też warto jest przy wypłacie odłożyć te 20-100zł do szuflady, aby później mieć za co obstawiać. Jeśli przetracisz wszystko, to najlepiej wtedy jest po prostu poczekać do następnego miesiąca, aż nie otrzymasz kolejnej wypłaty. W ten sposób nie tylko nie stracisz zbyt wiele, ale również nauczysz się zarządzać swoimi pieniędzmi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button