Jakich czynników unikać podczas zakładów bukmacherskich?

Na forach bukmacherskich znajdziecie wiele poradników na których znajdziecie wiele informacji na temat zakładów bukmacherskich. Są na nich informacje te dobre które należy robić aby wygrywać, a także takie których rzeczy nie należy robić. My dzisiaj skupimy się na tych drugich. Zapraszamy do artykułu!

Jakich czynników unikać podczas zakładów bukmacherskich?

Nie ma takiego który by ciągle wygrywał

Pośród graczy zakładów bukmacherskich istnieje mit, że istnieje taki gracz który jeszcze nigdy w życiu nie przegrał ani jednego zakładu. Oczywiście taka osoba nie istnieje, ponieważ jeśli by istniała to musiałaby mieć mózg jak robot i wszystko potrafić przewidywać, mogłaby być to także zasługa bardzo dobrej i dokładnej analizy bukmacherskiej, natomiast sport jest nie przewidywalny na 100% i nie da się przewidzieć wszystkich czynników które mogą wystąpić, chyba że taka osoba potrafi przepowiadać przyszłość. Niestety, ale jest to bujda osób które nie potrafią sobie poradzić z przegraną na zakładach. Dobry gracz natomiast po przegranej analizuje swoje błędy, wyciąga wnioski i stara się ich już nie powielać.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Obawy że poniesiemy porażkę

Obawy przed porażką to jeden z powszechnych i najgorszych błędów które można popełnić podczas gry u bukmachera. Jest to olbrzymi błąd, ponieważ wielu graczy którzy zmagają się z nim potrafi odpuścić sobie bardzo dobry zakład na którym mogą zgarnąć bardzo dobre pieniądze, lecz przez strach nie podejmują tego ryzyka i rezygnują z potencjalnej wygranej. Musimy zrobić wszystko aby się wyzbyć tego błędu, ponieważ jest to bardzo głupi błąd przez który można bardzo wiele stracić podejmując nie właściwe decyzje. Porażka na zakładach bukmacherskich to rzecz normalna i typując nie można się tego obawiać, ponieważ prędzej czy później tak porażka cię dopadnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Brak analizowania swoich typów bukmacherskich

Analizowanie swoich typów bukmacherskich to podstawa, bez tego nie ma mowy o większych wygranych na obstawianiu. Niestety znaczna część graczy zapomina o tym i woli tego unikać. Natomiast chcąc osiągnąć duże pieniądze bez tego się nie obejdzie. Prawdą jest, że analiza bukmacherska nie daje nam 100% szans na wygraną natomiast zwiększa nam i to o bardzo dużo nasze szansę na wygraną. Wszyscy doświadczeni gracze sporządzają taką analizę bukmacherską i dlatego znajdują się na szczycie. Chcąc taka analizę bukmacherską sporządzić musimy wziąć pod wzgląd kilka istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest śledzenie danej drużyny podczas rozgrywek, sprawdzenie jak sobie radzi i czy jest sens na nią postawić. Kolejne czynniki które mają wpływ na przebieg spotkania jest forma zawodników, samopoczucie i poprzednie kontuzje, do tego warto śledzić wszystkie wywiady ze sportowcami konferencje prasowe itd. Fora bukmacherskie także mogą się w tym momencie przydać. Pogoda gdzie będzie rozgrywane wydarzenie też ma ogromny wpływ. Także warto ją sobie uwzględnić. Z takimi informacjami możecie śmiało podnieść wasze szansę na wygraną z bukmacherem i spróbować obstawić większą sumę pieniędzy.

Back to top button