Najlepsi bukmacherzy

Najlepsi bukmacherzy

Warto dokładnie przeczytać poniższy wpis, który jest kompendium bukmacherskim dla każdego kto nie zna dobrze firm bukmacherskich na polskim rynku. Dzięki temu będziesz wiedział, jacy są obecnie najlepsi bukmacherzy. Gdzie Polacy, zainteresowani obstawianiem zakładów, rejestrują się najczęściej?

Fortuna

Już na wstępie poniższego artykułu chcieliśmy zauważyć, że opisujemy tylko legalne firmy bukmacherskie. Są one polecane przez ekspertów. Warto wiedzieć, że możesz tam swobodnie zarejestrować własne konto. Jeśli to zrobisz, nie czekają Cię żadne konsekwencje prawne itp. Kogo wybrać? Na przykład Fortunę. Dlaczego warto to zrobić? Jest to bukmacher online o sporym doświadczeniu. Dla formalności chcieliśmy zauważyć, że masz okazję obstawiać nie tylko przez sieć, ale także dzięki aplikacji mobilnej i w punktach stacjonarnych (tych jednak jest coraz mniej). Fortuna na tle innych wyróżnia się wieloma aspektami. Na pewno warto wspomnieć o stosunkowo niskich marżach. To zaś jednocześnie przekłada się na to, że kursy są bardzo wysokie. Warto wiedzieć, że w tym buku możesz obstawić nie tylko wydarzenia sportowe, ale także finansowe, rozrywkowe, polityczne itp. Nie brakuje także esportu, jak i dyscyplin wirtualnych itd.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Fuksiarz

W naszym rankingu znalazł się także Fuksiarz. W porównaniu do Fortuny, to tak naprawdę nowicjusz na polskim runku zakładów wzajemnych. Dlaczego? Fortuna generalnie została założona już w 1996 roku. A Fuksiarz działa od niedawna. Już ma jednak sporo fanów. Ta liczba zaś systematycznie wzrasta. Z czego to jednak wynika? Ten podmiot hazardowy jest promowany przez Krzysztofa Stanowskiego. To znany, kontrowersyjny i jednocześnie bardzo lubiany dziennikarz sportowy. Czym cechuje się Fuksiarz? Oferta jest bardzo bogata. Nie ma problemu, by zatem typować przeróżne wydarzenia. Chodzi między innymi o najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ale nie tylko. Warto wspomnieć o bonusie dla nowych. To nowość na rynku. W końcu Fuksiarz oferuje cashback bez końca. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Jeśli zagrasz coś z oferty tego bukmachera internetowego (wyselekcjonowanej na poczet tej promocji), to możesz zainkasować zwrot w przypadku przegranej. Ile dokładnie? W przypadku pomyłki na kuponie solo (jedno zdarzenie) cashback wynosi 5%. Jeśli zaś postawisz 15 lub więcej wydarzeń, to zwrot będzie równy 50%. Czym jeszcze na tle innych wyróżnia się ta właśnie firma hazardowa? Jeśli obstawisz spotkanie piłki nożnej, a Twoja ekipa obejmie prowadzenie na przykład 2:0 (dwoma bramkami), to ten typ jest rozliczany jako wygrany. Niezależnie od tego, co będzie się działo potem na placu gry. Gdyby zatem mecz zakończył się wynikiem 2:2, to w Fuksiarzu i tak jesteś na plusie. A w innych firmach bukmacherskich Twój kupon byłby rozliczony jako przegrany.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS

Warto rozważyć zarejestrowanie się w tym bukmacherze. STS to doświadczona firma hazardowa, często oceniana jako najlepszy bukmacher. Często zajmuje ona nawet pierwsze miejsca w rozmaitych rankingach. Z czego biorą się w sumie tak dobre opinie na temat tego podmiotu? STS ma dobry bonus dla nowych Klientów. Poza tym ofert specjalnych nie brakuje także dla lojalnych użytkowników. Warto wspomnieć o wyjątkowo bogatej, urozmaiconej ofercie do typowania.

Back to top button