Najlepsze sposoby na obstawianie zakładów długoterminowych

Wraz z kolejnym lockdownem w Polsce i w Europie, coraz więcej normalnych zakładów musi zostać odwołanych, więc nic dziwnego, że długoterminowe stają się coraz bardziej popularne. Jakie więc są najlepsze sposoby na to, aby postawić długoterminowy zakład? O tym dowiesz się już za chwilę!

Najlepsze sposoby na obstawianie zakładów długoterminowych

U kogo można obstawiać zakłady długoterminowe?

Cóż, większość legalnych bukmacherów w naszym kraju oferuje zakłady długoterminowe. Wierzymy, że STS, Fortuna i Betfan mogą zapewnić ci najlepsze oferty długoterminowe zakłady. Są to firmy bukmacherskie, które oferują wiele opcji w światowych sportach, polityce i innych wydarzeniach, jeśli chodzi o rodzaje poszczególnych zakładów, ale przejdźmy do tego, jak możesz obstawiać ten rodzaj zakładów!

W jaki sposób możesz obstawiać ten rodzaj zakładów?

Obstawiając zakłady w tego typu grach, skupiasz się tylko na wąskiej bazie informacji i możliwych sytuacjach. I odwrotnie, analizując typy długoterminowe, musisz wziąć pod uwagę każdą zmienną. Musisz poprawnie przewidzieć losy całego sezonu lub turnieju, co wymaga dużo pracy i sporej wiedzy. Jak możesz pomóc? Możesz symulować każdą potencjalną grę – ich wyniki i tak dalej.

Wybierając drużynę, którą chcesz, zwróć uwagę na przeciwników, których dany zespół może napotkać. Niestety wymaga to dużej wiedzy na temat każdego gracza i dokładnej analizy każdej rundy rozgrywki. Tak samo jest, gdy od dłuższego czasu stawiamy na Ligę Mistrzów czy Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jak robić to prościej?

Możesz sobie pomóc, przesiadując na wybranym przez ciebie forum bukmacherskim i zadając pytania lub korzystając z bezpłatnych wskazówek bukmacherskich, aby potwierdzić swoje przypuszczenia. Niestety na dłuższą metę trudno jest wygrywać takie zakłady, więc gracze nie ograniczają się do zakładów długoterminowych. W większości przypadków gracze uzupełniają długoterminowe zakłady normalnymi typami. Regularne przewidywanie rozgrywki może zapewnić więcej przestrzeni operacyjnej, ponieważ możesz na bieżąco dostosowywać swoją strategię i wybory. To także szansa na szybszą wygraną, na przykład w zakładach na żywo. Stawiając tylko na odległe rozwiązania, na wygraną możesz czekać nawet kilka miesięcy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto obstawiać ten rodzaj zakładów?

Przede wszystkim, jeśli jesteś fanem sportu i chcesz się bawić przez cały sezon bez konieczności wydawania zbyt dużych pieniędzy na zakłady, warto. Oczywiście inni gracze również mogą obstawiać tego typu zakłady, ale wielu graczy zaczyna zdawać sobie sprawę, że mogą zastąpić sposób, w jaki zwykle stawiasz zakłady u buka. Naturalnie przed obstawieniem takiego rodzaju zakładów, warto jest też sprawdzić, czy dany bukmacher na pewno ma najwyższe kursy na ten rodzaj zakładu, w przeciwnym wypadku warto jest sprawdzić rankingi bukmacherskie i zarejestrować się u innego bukmachera z lepszą ofertą.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button