STS kontra Fortuna – który bukmacher jest najlepszy?

STS kontra Fortuna – który bukmacher jest najlepszy?

Trzeba zaznaczyć, że każda profesjonalna firma bukmacherska bardzo dba o swoich użytkowników. Te podmioty hazardowe mają zaś szczególnie dużo Klientów. Od dość dawna zastanawiasz się, jaka firma bukmacherska jest najlepsza? Aby można to było definitywnie rozstrzygnąć, trzeba przeanalizować wszystkie mocne strony, które posiadają po swojej stronie STS oraz Fortuna.

Najważniejsze fakty na temat STS…

Pierwsza istotna informacja odnosi się do legalności tego podmiotu hazardowego. Dla formalności napiszemy, że ta firma bukmacherska działa na szczęście zgodnie z przepisami. Jeśli zatem chcesz, to masz sposobność bezproblemowego założenia konta. Interesują Cię inne nowoczesne metody obstawiania? W takim razie warto wspomnieć o aplikacji mobilnej. Możesz także grać stacjonarnie. Coraz więcej osób zakłada jednak swoje prywatne konto bukmacherskie. Chociażby po to, aby zainkasować bonus bez depozytu w STS. Chcesz skorzystać z tej właśnie promocji powitalnej? To prostsze, niż mogłoby Ci się wydawać na samym początku. Wszak trzeba jedynie założyć konto, a także wpisać kod promocyjny „PEWNE25”. W ten sposób możesz zaś zainkasować dokładnie 25 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To także bonus zależny od kwoty pierwszego depozytu. Jeśli chcesz z niego skorzystać, to musisz wpłacić pieniądze. Maksymalna promocja to dokładnie 100% do 1200 PLN.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Co musisz wiedzieć na temat Fortuny?

Ta firma bukmacherska także nie narzeka na brak Klientów. Jeśli chodzi o rozmaite rankingi, to Fortuna bardzo często plasuje się w ścisłej czołówce. Dlaczego jednak tak się właśnie dzieje w praktyce? Nie da się ukryć, że ta firma bukmacherska jest legalna. W związku z tym możesz tam bez żadnych obaw założyć swoje konto. A sporo osób zastanawia się właśnie nad tym, czy bezpieczna jest gra w eFortuna… Nie mamy, co do tego aspektu, żadnych wątpliwości. Wszak ten podmiot hazardowy posiada odpowiednie zezwolenia. Na oferowanie zakładów przez internet, jak i w lokalach stacjonarnych. Co więcej, możesz także swobodnie obstawiać dzięki korzystaniu z aplikacji mobilnej. Należy zaznaczyć, że Fortuna oferuje dla wszystkich nowych Klientów wiele bonusów. Jeśli zatem założysz konto, to otrzymasz promocję bez depozytu (20 PLN) oraz zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie warto założyć własne konto?

Który z tych podmiotów hazardowych jest najlepszy? Trudno to jednoznacznie stwierdzić. Na pewno więcej Klientów ma STS. Ta firma bukmacherska częściej też wygrywa rozmaite rankingi popularności. Na pewno jednak Fortuna także posiada po swojej stronie wiele zalet, które są niezaprzeczalne. Naszym zdaniem, dobrze byłoby zatem posiadać konta u obu tych bukmacherów. Wszak są to legalne firmy hazardowe, które oferują atrakcyjne bonusy na start. Co więcej, możesz obstawiać na szereg sposobów. Dodatkowo STS oraz Fortuna gwarantują świetną ofertę pod kątem samego typowania. Możesz bowiem swobodnie zdecydować się na granie wydarzeń sportowych, rozrywkowych, finansowych, czy nawet ze świata polityki itp.

Back to top button