Typy bukmacherskie – na co warto jest uważać?

Wielu obstawiających uważa, że typy są sposobem na ułatwienie im obstawiania. Z jednej strony może to być sposób na potencjalną wygraną, ale czy na pewno warto jest korzystać z typów bukmacherskich? O tym dowiesz się już za chwilę!

Typy bukmacherskie – na co warto jest uważać?

Dlaczego gracze szukają typów bukmacherskich?

Ponieważ jak wspominaliśmy wcześniej, każdy chce wygrywać częściej. Wiele osób uważa, że jeśli wydają na taki typ pieniądze, mają większą szansę na sukces. Niestety w większości przypadków nawet obstawienie płatnego typu kończy się porażką. Zazwyczaj nawet darmowy lub zakupiony typ kończy się niepowodzeniem – naturalnie jedynym błędem gracza jest tutaj naiwność – bo w końcu nikt nie może dać ci gwarancji na to, aby dany typ mógł wygrać każdy zakład.

sts oferta darmowych promocji bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Czy warto jest rozważyć kupno typów bukmacherskich?

Warto jest się tutaj zastanowić – jeśli ktoś jest wystarczająco dobry, aby przewidzieć większość zakładów prawidłowo, to dlaczego miałbyś dzielić się nim z innymi? Możesz łatwo obliczyć, że możesz w taki sposób zarobić więcej, stawiając zakłady bez dzielenia się.

Jeśli jednak masz 100% pewności, że chcesz skorzystać z tego rodzaju typów, zalecamy najpierw zweryfikować dostawcę danego typu. Jak to zrobić? Sprawdź wszystkie statystyki, które dostarcza – ile zależy od tego, ile razy trafił wygranych jego typ, ile razy mu się nie udało i ile osób mogło go kupić – pamiętaj też, że jeśli nie poda takich informacji, to nie ma sensu myśleć o kupnie.

Kupując typy bukmacherskie, musisz zrobić wszystko, co możliwe, aby nie kupować ich na ślepo. Każdy dobry gracz wie, że każdy typ należy najpierw przeanalizować – każdemu sugerowanemu zakładowi powinny towarzyszyć argumenty.

Jeśli jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że nie warto ich kupować, to ważne jest to, aby świadomie obstawiać i doskonalić swoje umiejętności analityczne, bo w końcu to jedyny sposób na odniesienie sukcesu – w przeciwnym razie nie można spodziewać się wygranej. Zgodnie z naszą wiedzą – nie warto kupować typów – najlepiej wykorzystać tylko te darmowe do przeprowadzenia własnej analizy zakładów bukmacherskich. W końcu z czegoś musisz się nauczyć, jeśli chcesz w przyszłości ograć bukmachera z jego pieniędzy, prawda?

Dlaczego ludzie chcą je kupować?

Bo każdy myśli, że w ten sposób wygra. W końcu, jeśli wydałem pieniądze, aby coś kupić, to powinno się to mi zwrócić, prawda? Cóż, tak to nie działa w przypadku typów bukmacherskich, bo po zakupie i postawieniu zakładu, naiwny gracz dowiaduje się, że zakład nie jest trafiony i nie tylko ponosi stratę z powodu zakupu tego typu, ale także bo musiał zainwestować swoje środki u buka.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy istnieje gwarancja na to, że wygrasz?

Nikt nie da Ci 100% gwarancji, że wygrasz, a jeśli ktoś powie Ci, że ma ten typ, który ,,na 100% wygra” może próbować Cię oszukać. Ponieważ sporty są trudne do przewidzenia, nawet jeśli jesteś najlepszym graczem na świecie, nie ma gwarancji, że wygrasz. Dlatego też typy bukmacherskie można wykorzystywać – ale najlepiej tylko te darmowe, oraz tylko do polepszania własnej analizy bukmacherskiej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button