Uzależnienie od zakładów bukmacherskich i objawy

Niestety uzależnienie od zakładów może sięgnąć każdego typera. Należy liczyć się z tym, że uczestnictwo w zakładach bukmacherskich jest niebezpieczne i może doprowadzić do uzależnienia. W tym momencie bukmacher ma obowiązek poinformować gracza o możliwym uzależnieniu oraz zapewnić ochronę przed obstawianiem osobom nie letnim, które mają większe ryzyko uzależnienia się.

Uzależnienie od zakładów bukmacherskich i objawy

Zakłady sportowe powodem uzależnienia?

Mimo, że współczynnik uzależnienia od zakładów bukmacherskich jest mniejszy to nadal zagrożenie istnieje. Niestety wiele osób nie wie jak wyglądają objawy u ludzi uzależnionych od zakładów, ponieważ takowe nie są takie oczywiste. Natomiast istnieją takie cechy w ludziach, które przyczyniają się do rozwoju uzależnienia. Zainteresowanie hazardem przejawia się przeważnie u ludzi impulsywnych, którzy szukają dodatkowych wrażeń i potrzeby złagodzenia napięcia. To niestety idzie zazwyczaj w parze z emocjonalną niedojrzałością, bardzo niską samooceną lub poczuciem wyobcowania z najbliższego otoczenia. Gracze mogą mieć także problemy z wyrażaniem uczuć i potrzeb. Pierwsza oznaka uzależnienia od hazardu może objawiać się poprzez silnej chęci odkucia się. Także oznaką może być chęć ciągłego grania. Gracz ze słabością do hazardu wchodzi do następnej gry tak prędko, jak to możliwe, robiąc nowe zakłady, ponieważ myśli, że może bez żadnego problemu odbić się od porażki. Sygnałem do tego, że osoba może być uzależniona jest to, że stale mówi o graniu u bukmachera, bardzo dużo czasu poświęca na grę i myśleniu o robieniu zakładów.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Kontrolowanie uzależnienia jest możliwe?

Typer który popadł w uzależnienie od hazardu nie umie się zatrzymać. Nie ważne czy przegrywa małe sumy czy duże. Ludzie którzy mają słabość do hazardu nie grają przeważnie dla pieniędzy, a dla samych emocji. Rosnący niepokój, stan napięcia powstającego podczas oczekiwania na wyniki i wysoki poziom adrenaliny, są to rzeczy których nie spotkamy na co dzień w życiu i w ten sposób silnie oddziałują i uzależniają.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Uzależniony nie umie kontrolować swoich emocji i wręcz zaczynają nimi rządzić. Niestety luzie z tym problemem nie zwracają uwagi na to co się dzieje wokół nich i dalej wydają swoje pieniądze na zakłady i przy tym nie patrzą na czas. Mają w głowie tylko robienie zakładów. Bardzo często jest tak, że tacy ludzi pożyczają sporo gotówki od innych i nie zdają sobie sprawy z tego, że może to mieć bardzo opłakane skutki. Tacy ludzie nie widzą w tym nic złego i robią to dalej, albo dostrzegają, ale gdy jest już za późno. Zapala się mu w głowie lampka, że jednak jest coś nie tak.

Back to top button