Wygrana u bukmachera – co musisz zrobić, aby ją osiągnąć?

Często początkujący gracze nie widzą ,,drugiego dna” zakładów bukmacherskich. Na to często składają się dni przygotowań, analiz i innych działań, które dobry bukmacher musi podjąć, aby zacząć wygrywać. Jak więc zacząć regularnie obstawiać, aby wygrywać u bukmacherów? O tym przekonacie się już za moment!

Wygrana u bukmachera – co musisz zrobić, aby ją osiągnąć?

Zacznij od wybrania tego bukmachera, który ma najmniejsze marże

Na początek dobrym pomysłem jest wybór legalnego bukmachera. Wielu bukmacherów oferuje bonusy na start, ponieważ na początku będziemy w stanie używać ich gotówki zamiast własnych pieniędzy. To ogromny zysk, ponieważ jeśli nie polubimy zakładów bukmacherskich, możemy wypłacić swoje pieniądze, bez żadnych strat. Jeżeli wybraliśmy naszego bukmachera, to musimy się teraz zastanowić, czy skorzystać z podstawowych usług bukmachera, czy też wygodniej korzystać z jego usług przez Internet. Zaletą ostatniej opcji jest to, że z serwisu możemy korzystać 24 godziny na dobę, jednak przed skorzystaniem z usług wybranego bukmachera powinniśmy sprawdzić jego opinie oraz pełną ofertę wydarzeń i dyscypliny.

sts oferta darmowych promocji bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na początku przede wszystkim najlepiej będzie, jeśli sprawdzisz wszystkie oferty zakładów sportowych. Podstawą bukmachera są bonusy od depozytów. Jeśli interesują cię gry losowe i chcesz otrzymać bonus na start, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przeczytanie warunków promocji. Najpierw zwróć uwagę na warunki promocji. Na pewno warto sprawdzić minimalne stawki bukmacherskie. Jednak przy wyborze sprzedawcy i bonusu prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem, zwłaszcza ze słowami zapisanymi zwykłym tekstem. Może uratować twoją skórę wiele razy, bo dealerzy, prawnicy i bankierzy najczęściej używają tej metody do zarabiania na tobie pieniędzy.

Pomyśl, czy na pewno to lubisz

Jeśli mamy problemy finansowe lub jesteśmy za młodzi (zakłady dotyczą tylko dorosłych), to nie warto uprawiać gier losowych. Dlatego przed podjęciem decyzji, czy postawić zakład, czy wybrać inne hobby, zastanów się dwa razy. Kolejną kwestią do rozważenia jest nasze doświadczenie, czy kiedykolwiek graliśmy w koszykówkę, pływanie lub inny sport, na który możemy postawić. Skoro już mniej więcej znamy wyniki profesjonalnych graczy w danej grze, którą obstawiamy, to nam to ułatwi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ucz się od innych

Na internecie istnieje mnóstwo materiałów, które mogą pomóc ci przygotować się do tego, aby obstawiać zakłady bukmacherskie. W końcu nie musisz zaczynać typować zakładów byle jak – wystarczy, że odpowiednio załatwisz temat, na przykład korzystając z for bukmacherskich. W ten sposób będziesz wiedział, czego się spodziewać, i wiele zmian w tym co się dzieje na rynku bukmacherskim cię nie zaskoczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button