Zakłady bukmacherskie – na co uważać?

Na zakładach bukmacherskich ciężko jest uważać na wszystko naraz. Jednakże warto jest pamiętać o kilku kwestiach, które przydadzą się tak naprawdę każdemu typerowi. Dlatego też dziś przedstawimy ci pewne kwestie, o których warto jest pamiętać, przy obstawianiu zakładów u bukmachera!

Zakłady bukmacherskie – na co uważać?

Nie graj u nielegalnego bukmachera

Może to być bardzo popularny i często omawiany temat, ale nadal musisz sobie o tym powiedzieć. Obstawianie nielegalnych bukmacherów będzie wiązało się z ogromnymi karami, nie mówiąc już o zwrocie wygranych zysków do działu podatkowego. Przecież nasz ukochany kraj nie bardzo lubi, gdy dochody podatkowe znikają gdzieś bez wyjaśnienia, a tak naprawdę, w porównaniu z tymi „zwykłymi” przestępstwami, przestępstwa podatkowe są traktowane znacznie surowiej. Dlatego jeśli nigdy nie chcesz otrzymywać wezwania do zapłaty podpisanego przez urząd skarbowy, najlepiej zajrzyj na stronę Ministerstwa Finansów, gdzie znajdziesz listę legalnych bukmacherów, co może pomóc ci w ominięciu nieprzyjemności związanych z obstawianiem u nielegalnych bukmacherów. W końcu chyba nikt nie ma ochoty płacić jakichś kar przez pomyłkę, prawda?

sts oferta darmowych promocji bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Nigdy nie płać za typy bukmacherskie!

Wiele osób lubi mieć pewność, szczególnie jeśli chodzi o zakłady sportowe. W końcu każdy błąd popełniony przez bukmachera jest bardzo ważny, ponieważ może stanowić to różnicę pomiędzy przegraną a wygraną. Jeśli nie możemy być w 100% pewni danego typu, możemy nie wygrać, prawda? Niektórzy chcą to ominąć, płacąc podejrzanym firmom za dokonanie analizy i typu za nich, jednakże nikt nigdy nie da ci gwarancji, że ten typ akurat będzie udany. Dlatego bardzo złym pomysłem jest inwestowanie w „płatne typy bukmacherskie” z każdych źródeł.

Naciągacze

Jeśli korzystamy z jakiejś formy mediów społecznościowych (takich jak fora bukmacherskie), prawie na pewno napotkamy na próbę oszukania nas. Ci ludzie po prostu próbują nas przekonać, abyśmy wydawali pieniądze na rzeczy, które według nich „uczynią nas bogatymi”, ale w większości przypadków rzeczywistość nie jest tak kolorowa. W większości przypadków jest to związane z faktem, że nagle odkryto fikcyjny profil osobisty i napisano do nas prywatną wiadomość, która wydawała się nudna. Jednak po chwili wymiany informacji okazuje się, że ta osoba chce dostać od nas pieniądze, bo ma „super ważne typy, które może odsprzedać” i potrzebuje tylko niewielkiej kwoty kilkunastu lub kilkuset złotych. W takim wypadku powinieneś od razu taką osobę zablokować.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sprawdź regulamin przed wykorzystaniem bonusu

To stara zagrywka bukmacherów, aby proponować ,,super extra promocje bukmacherskie totalnie za darmo” – jednakże z drugiej strony co bardziej sceptyczni gracze mogą się zorientować, że przecież nic nie ma za darmo, dlatego też warto jest przed obstawieniem sprawdzić regulamin danej promocji bukmacherskiej – może się okazać, że bukmacher w tym właśnie regulaminie zawarł takie kwestie jak ,,kilkukrotny obrót bonusem” po naprawdę zawyżonych kursach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button