Zakłady na sporty wirtualne – poradnik 2021

Sporty wirtualne dopiero od niedawna są popularną dyscypliną, na którą większość graczy obstawia. Głównym powodem ku wzrastającej popularności tego rodzaju zakładów jest po części ograniczona możliwość obstawiania tradycyjnych sportów. Co więc musisz wiedzieć, jeśli chcesz obstawiać na sporty wirtualne? O tym dowiesz się już za moment!

Zakłady na sporty wirtualne – poradnik 2021

Jak obstawia się te zakłady?

Wielu graczy którzy po raz pierwszy obstawia ten rodzaj zakładów nie zdaje sobie sprawy z tego, że wirtualne zakłady sportowe wykorzystują specjalny algorytm do przygotowania symulowanego obrazu danych zawodów sportowych pomiędzy drużynami, które naśladują prawdziwe sporty.

Przewidywanie sportów wirtualnych jest trudne, ponieważ algorytm zapewnia pewien stopień losowości w grze, co oznacza, że trudno jest dokładnie przewidzieć, kto wygra dany mecz. W przypadku tego rodzaju zakładów ważne jest, aby stawiać tylko małe zakłady. Naturalnie możesz obstawiać za więcej, ale nawet małe wygrane są lepsze od wielkich przegranych, podczas gdy małe straty oznaczają, że na pewno łatwiej to zniesiesz, kiedy nie będziesz w stanie ograć bukmachera – a w zasadzie to algorytmu przygotowanego przez firmę bukmacherską na zlecenie.

sts oferta darmowych promocji bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Które sporty wirtualne są najpopularniejsze?

Piłka nożna jest zdecydowanym liderem w wirtualnych sportach. Oczywiście trzeba pamiętać, że skoro jest to gra wirtualna, to niektóre kluby nie istnieją, ale ich nazwy bądź zawodnicy są ściśle powiązane z najlepszymi, realnymi zespołami. Śledząc wirtualną piłkę nożną, możemy zobaczyć najważniejsze akcje w ataku, a nawet faule. Oczywiście koszykówka też jest bardzo popularna, jednakże ostatnio coraz bardziej popularne są również wyścigi konne.

U kogo możesz obstawiać te zakłady?

Póki co tylko dwoje legalnych bukmacherów w Polsce oferuje szeroką ofertę na zakłady wirtualne – a są to STS i Fortuna. Oczywiście z biegiem czasu inni bukmacherzy będą dodawać do swoich ofert wirtualne zakłady sportowe, ale teraz musimy na to poczekać. Chociaż Fortuna oferuje podobne stawki i dyscypliny sportowe, STS obecnie ma najlepszą ofertę sportów wirtualnych.

Nigdy nie staraj się nadrobić swoich strat!

Jednym z najłatwiejszych sposobów na utratę pieniędzy w sporcie wirtualnym jest próba nadrobienia strat. Jeśli trudno Ci znieść porażkę w wirtualnej grze sportowej, najlepiej postawić niższy zakład lub zmienić rodzaj zakładu. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, musisz przeanalizować sytuację lub wybrać odpowiednie sporty, aby zapewnić względną poprawę umiejętności przewidywania sytuacji. Niemniej jednak zalecamy, aby wirtualne zakłady sportowe były polecane głównie osobom, które mają już pewne doświadczenie, takie jak zakłady na żywo, aby mogły analizować rozgrywkę w czasie rzeczywistym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Brak zakładów?

Cóż, jeśli nie masz innego wyjścia (w końcu sezon sportowy w piłce nożnej lub innych sportach się skończył), to w ostateczności możesz spróbować postawić na sporty wirtualne. Jednak ważne jest, aby nie mylić ,,wirtuali” z e-sportami, ponieważ ta druga dyscyplina ,,wirtualna” stoi na zupełnie innych zasadach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button