Jak obstawia się zakłady w internecie?

Obstawianie zakładów przez internet często wygląda tak, że siedzimy wygodnie w domu, oglądamy transmisję z danego meczu, oraz po prostu za pomocą aplikacji bukmacherskiej bądź strony bukmachera obstawiamy dany zakład. Ale czy to jest takie proste? O tym już za chwilę!

Jak obstawia się zakłady w internecie?

Jak zacząć?

Chociaż nauka skutecznego obstawiania zwykle zajmuje lata, nie ma wątpliwości, że grając u buka można zarabiać. Przede wszystkim, jeśli zamierzasz poważnie traktować próbę zarobku na zakładach, nie warto ograniczać się do tylko jednego bukmachera. Otwarcie konta u wielu umożliwi Ci skorzystanie z większej liczby kursów, zwiększając w ten sposób twoje możliwości. zarobku Oprócz tego wśród ofert na pewno znajdziesz popularne bonusy bukmacherskie, z których możesz skorzystać również przy graniu u bukmachera.

sts oferta darmowych promocji bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętaj również o tym, że nie należy unikać korzystania ze statystyk przed rozpoczęciem wybranego meczu. Twoje zakłady powinny być zawsze dokonywane zgodnie z Twoim planem gry i pomysłami, w przeciwnym razie wkrótce zabraknie Ci środków. Dlatego kluczem do sukcesu jest spokojna kalkulacja i szybka reakcja na zmiany kursów u bukmachera.

Nie da się ukryć, że podczas gry u bukmachera może też wystąpić u ciebie nadmierna ekscytacja. Ponieważ na początku ekscytacja spowodowana graniem jest większa, będziesz tylko bardziej podatny na błędy. Ponadto początkujący gracze często też nie maja czasu na przeprowadzenie szczegółowej analizy wybranej gry, co stanowi duży problem podczas obstawiania zakładów bukmacherskich, ponieważ może to po prostu prowadzić do porażki.

Uważaj, aby się nie uzależnić

Możliwość zagrania w ten sposób w grę losową może bardzo pobudzić nasze zmysły. Zwłaszcza gdy lubimy stawiać tego typu zakłady. Niezależnie od poziomu doświadczenia, zakłady u buka wpłyną na wyobraźnię prawie wszystkich graczy. Istnieje ryzyko uzależnienia, zwłaszcza jeśli spędzamy dużo czasu w domu, bo w końcu odgrywanie się na zakładach to bardzo częsty problem, w końcu kiedy przesiedziałeś cały wieczór nad analizą któregoś z meczy to zdecydowanie bardziej chciałbyś wygrać, aniżeli przegrać, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wybór bukmachera

Naturalnie powinniśmy o tym powiedzieć na początku, ale już trudno – wybór legalnego bukmachera powinien być priorytetem dla każdego gracza, który chce obstawiać zgodnie z prawem. Pamiętaj również o tym, że tak wiele osób pisze o opłacalności zakładów z tego powodu, iż tak naprawdę jeśli obstawiasz po niskich kursach, to nie ma szansy na to, że twój zakład będzie opłacalny. W końcu za każdy zakład musisz zapłacić 12% z wygranej państwu, nie mówiąc już o marży bukmacherskiej, która zwykle wynosi kilka do kilkunastu procent. I tak na przykład jak postawisz 50zł, wygrasz 100zł, to około 30zł będziesz musiał oddać bukmacherowi i państwu – zastanów się więc, czy warto.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button