Poradnik bukmacherski 2021 – czyli jak obstawiać zakłady u bukmachera?

Nie da się ukryć, że obstawianie zakładów u bukmachera zwykle wiąże się z tym, że przegrasz. Jednakże są sposoby na to, aby potencjalnie zawęzić szanse na przegraną, dlatego też dziś przedstawimy ci jak możesz zacząć wygrywać u bukmachera częściej!

Poradnik bukmacherski 2021 – czyli jak obstawiać zakłady u bukmachera?

Zakłady, które warto jest obstawiać, aby wygrywać

Naturalnie najlepiej jest zacząć od obstawiania zakładów pojedynczych, bo bukmacher podaje nawet kursy na kilka tygodni przed startem danego meczu. W miarę zbliżania się do meczu szanse na przegraną spadają, ale podejmowanie ryzyka na kilka tygodni przed meczem jest niezbyt mądre, ponieważ w tym samym czasie mogą wystąpić kontuzje lub inne ważne czynniki, które mogą wpłynąć na wynik meczu. Dlatego też wielu graczy myśli, że obstawianie zakładów na żywo jest tu lepszym pomysłem.

Wraz z rozwojem gier losowych w internecie uzyskaliśmy bardzo ciekawą możliwość zawierania zakładów na żywo. Dzięki temu możemy zobaczyć występy drużyn, ich entuzjazm, a następnie zdecydować się na to, kto wygra w czasie rzeczywistym. Główną zaletą tego rozwiązania jest to, że możemy śledzić zmiany kursów obu drużyn. Będziemy mogli z tego wyciągnąć daleko idące wnioski. Co więcej, obstawianie podczas oglądania meczu jest łatwiejsze niż obstawianie w ciemno.

Pamiętaj jednak, że i tutaj wszystko to będzie miało potencjalnie ogromny wpływ na wynik, a stawiając zakład na żywo tracimy możliwość wcześniejszej analizy. Dlatego, jeśli to możliwe, najlepiej obstawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Dodatkowo zakłady na żywo wymagają bardzo szybkiej i dokładnej analizy – bo w końcu im dalej w mecz, tym kursy będą malały, przez co zakłady staną się mniej opłacalne. Najlepiej jest nie obstawiać zakładów na żywo na początku, ponieważ wymagają one sporego doświadczenia i wiedzy.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Zakłady akumulowane – czy warto je obstawiać?

Nie ulega wątpliwości, że wysokie wygrane na zakładach akumulowanych bardzo kuszą. Nawet przy stosunkowo niewielkich inwestycjach można uzyskać tysiące złotych. Jednakże nawet tutaj jest haczyk, bo ryzyko takiego obstawiania jest znacznie zwiększone, ponieważ jeśli jakieś zdarzenie pójdzie źle, cały kupon idzie do kosza. Sporty są zawsze całkowicie nieprzewidywalne, nie da się skutecznie przewidzieć wyniku każdego meczu, zawsze gdzieś będą niespodziewane wyniki, dlatego warto ograniczyć ilość rozgrywek tylko do jednego kuponu – oczywiście o ile chcesz wygrywać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Systemy gry

Wielu początkujących graczy szuka najlepszego systemu obstawiania, przy którym można wygrywać cały czas. Faktem jest, że czegoś takiego nie ma i istnieje wiele systemów obstawiania, które przy prawidłowym użyciu mogą dawać interesujące wyniki. Jednak żaden nie jest gwarancją sukcesu, a aby uzyskać poprawne wyniki, trzeba zdobyć dużą wiedzę i mieć doświadczenie, zdobyte metodą prób i błędów. Większość graczy dowiaduje się o tym na forach bukmacherskich, jednakże jeśli przeczytałeś to tutaj, to warto jest zamiast szukać systemów gry – po prostu poznać podstawy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button