Kompendium bukmacherskie – czyli co każdy gracz powinien wiedzieć o zakładach

Zakłady bukmacherskie to dość rozległy temat, jednakże z drugiej strony trzeba się naprawdę wyspecjalizować, aby cokolwiek na zakładach bukmacherskich wygrać. No dobrze, ale co należy pamiętać o zakładach bukmacherskich, jeśli chcemy zacząć wygrywać? O tym już za chwilę!

Kompendium bukmacherskie – czyli co każdy gracz powinien wiedzieć o zakładach

Marże, kursy i promocje – o co z tym chodzi?

To normalne, że aby zachęcić graczy do szybkiej rejestracji u bukmachera oferują oni mnóstwo darmowych zakładów i bonusów, co większość graczy uważa za bardzo atrakcyjne. Jednak wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że aby zapewnić tego typu atrakcje dla graczy, trzeba wydać kasę – a bukmacherzy tego nie lubią, co wiąże się z tym, że zwiększają swoją marżę na zakładach co bezpośrednio wpływa na kursy naszych zakładów. Jeśli nieuważny gracz będzie grał, a nie zacznie obserwować kursów i marży bukmacherskiej, to może obudzić się z tym, że wygrane będą znacznie mniejsze. A co to właściwie jest ten kurs? Otóż jak wszyscy wiemy, kursy wybranego przez nas bukmachera są bardzo ważne, ale jak każdy wie – na dwoje babka wróżyła, ponieważ nigdy nie powinniśmy uznawać je za stuprocentową kwestię dotyczącą wygranej.

sts oferta darmowych promocji bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego czasami lepiej jest się nie ,,ekscytować” za bardzo zakładami?

Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko ma swoje wyjątki – i na zakładach, na którym nam średnio zależy, możemy tak naprawdę ekscytować się ile wlezie. Wracając jednak do tematu – niektórzy ludzie rodzą się, aby o nic się nie martwić, ale również i obojętnie kalkulować każdą sytuację życiową. Jeśli chodzi o gry losowe, to jest to ogromna zaleta, ponieważ pozwala takim osobom skupić się tylko na najważniejszych kwestiach, niezależnie od presji czy stresu. Mówiąc o stresie, wielu początkujących typerów boryka się z dużymi problemami, z powodu stresu i presji skupienie się na obstawianiu jest prawie niemożliwe, co zwykle oznacza nietrafiony kupon – czyli w prostych słowach porażkę. Niektórzy ludzie są nawet załamani psychicznie, kiedy przewidując wyniki u bukmachera nie trafią swojego długo planowanego typu. Żal nam takich ludzi, ale musimy pamiętać, że uprawiali to hobby z pełną wiedzą, a dzieje się tak z własnej woli (przynajmniej mamy taką nadzieję, chociaż uważamy, że nie możemy nikogo do tego zmusić). Dlatego też pamiętajmy o tym, że wygrywanie na typach bukmacherskich to zajęcie dla ludzi twardych.

Czy na zakładach da się w ogóle wygrać?

Niektórzy rozpowszechniają stereotyp, że bukmacherzy oszukują i nie można wygrać w zakładach sportowych. Normalny, zdrowy człowiek pomyśli i uwierzy, że zakłady bukmacherskie zawsze będą próbą uzyskania korzyści finansowych od innej osoby, bez względu na to, czy jesteśmy bukmacherem, czy graczem w zakładach sportowych. Tak w końcu ta gra została projektowana, a przecież nikt do grania na zakładach bukmacherskich nikogo nie zmusza, prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button